Joanna Bugała
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, którą ukończyłam z tytułem magistra fizjoterapii.
Pracę zawodową rozpoczęłam w 2007 roku. Marzenia o pomaganiu najmniejszym i najbardziej potrzebującym pacjentom realizowałam od początku nauki udzielając sie jako wolontariusz Olimpiad Specjalnych. Odbyłam liczne kursy, szkolenia, a także studia podyplomowe, doskonaląc swój warsztat i poszerzając wiedzę. Od 2014 roku jestem certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej.
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. W wolnych chwilach zajmuję się rękodziełem, udzielam lekcji gitary klasycznej, a dla relaksu wsiadam na rower lub motocykl.
Daniel Bugała
Jestem absolwentem kierunku fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
Studia pozwoliły mi uzyskać tytuł magistra (2010r) i podstawową wiedzę. Po studiach zainteresowałem się terapią manualną i jej różnymi formami, podjąłem kształcenie na kursach i szkoleniach. Pracę zawodową i pierwsze doświadczenia w kontakcie z pacjentem rozpocząłem w 2009r. Przez kilka lat pracy miałem okazję współpracować ze świetnymi specjalistami. Praca z nimi pozwoliła mi zdobyć doświadczenie i właściwie się ukierunkować. Moim szczególnym zainteresowaniem jest terapia manualna powięziowa i całościowe spojrzenie na pacjenta (holistyczne), z pasją podchodzę do rozwiązywania problemów z jakimi pacjenci przychodzą do gabinetu. W pracy wykorzystuje najnowocześniejsze metody terapeutyczne poparte badaniami naukowymi. Pacjentów zawsze witam uśmiechem i miłym usposobieniem :) Prywatnie interesuje się sportem, motoryzacją, uwielbiam długie wyprawy rowerowe.